Унісерв

Отзывы

29 сентября, 2023

Автошкола для тих, хто хоче вчитися.

Викладачі на лекціях, що офлайн, що онлайн, дуже якісно та детально подають матеріал, все пояснюють та наводять приклади запитань з тестів для закріплення. Також надається можливість проходити всі тести в спеціальному додатку, що є дуже ефективним способом підготовки до тесту з теорії — завдяки цьому склав його з першого разу.

Адміністратор завжди на зв’язку, за потреби може підлаштувати розклад практичних занять так, як вам буде зручно.

Викладачі практичних занять теж на відповідному рівні, все пояснюють, вчать не тільки як треба їздити, але і як скласти практичний екзамен самому. Мені завдяки цьому, нехай і не з першого разу, але з третього також вдалося скласти його власноруч, тож як виявляється це цілком реально навіть в Києві.

Тому, враховуючи усе перераховане, автошкола повною мірою дає можливість навчитися водити та скласти усі екзамени власноруч.

Аватар для Микита Єрмаченко
Микита Єрмаченко

Ответ из Унісерв

Дякуємо,приємного водіння!

23 августа, 2023

Закінчила автошколу в березні, всі учні з моєї групи складали іспити в сервісному центрі самостійно. Теорію більшість з першого разу,ну водіння трохи важче. Дуже нервувала,тому тільки з третьої спроби. Хочу подякувати викладачеві теорії Лідії Іванівні,все роз’яснює дуже доступно, багато практичних прикладів. Ще дуже дякую свого інструктора Максима, пройшов зі мною з 0 до отримання прав,супроводжував на всіх іспитах в сервісному центрі,підтримував не тільки як інструктор-професіонал але і як психолог.

Аватар для Олена
Олена

Ответ из Унісерв

Приємно чути слова подяки ! Успіхів !

14 августа, 2023

Готувалась з Унісерв до теоретичного та практичного іспитів. Обирала автошколу поряд з місцем проживання, порівняюючи ціни навчання в різних школах. Для мене важливим була наявність лекцій в класі офлайн, в цій школі є можливість слухати лекції по суботам в класі. Вирішальним стало спілкування з директором, який пообіцяв, що Унісерв буде поруч на всіх етапах навчання аж до отримання посвідчення водія. Хочу відмітити, що лектор Лідія Іванівна просто чудова, викладає дуже доступно, чітко і зрозуміло, надає консультації відносно будь-яких ситуацій на дорогах. Завдяки їй, а також попрацювавши самостійно над тестовими завданнями, через 5 тижнів я легко з першого разу здала теоретичний іспит. Адміністратор Олена Юріївна завжди на місці, вичерпно надає організаційну інформацію, підключила до програми з тестами у сматрфоні. Інструктори Максим та Андрій, кожен з них акцентував увагу на моментах, відпрацювання яких допомогло навчитись їздити. Окрема подяка директору Миколі Петровичу, який після першої невдалої спроби скласти практичний іспит надихнув не засмучуватись і супроводжував на другій спробі, яка вже стала вдалою! Весь процес від початку навчання до отримання прав зайняв трохи менше 3 місяців. З автошколою Унісерв навчатися і складати іспити було зовсім не страшно!

Аватар для Неля
Неля

Ответ из Унісерв

Дякуємо за відгук,приємного водіння!

11 августа, 2023

Надзвичайно вдячна школі “Унісерв” за знання і досвід, який я отримала. До школи я один раз сідала за кермо автомобіля, тому перші заняття були для мене справжнім стресом, хоча це тривало недовго завдяки хорошим інструкторам, які вміють знайти підхід до кожного.

Аватар для Інна
Інна
11 августа, 2023

В «Унісерв»пішла за рекомендаціями одногрупників та однокурсників і не помилилась! Всі здавали самі, гарно відгукувались про інструкторів та автошколу.

Аватар для Наталія Юрчак
Наталія Юрчак

Ответ из Унісерв

Дякуємо за відгук!