Унісерв

Про школу

В нашій автошколі «Унісерв» Ви отримаєте всі необхідні знання для успішного складання теоретичного і практичного іспитів в ТСЦ й отримання водійських прав.

Теоретична частина надається нашими лекторами і медичним працівником:

Правила дорожнього руху.
Основи автотранспортного права.
Технічний пристрій автомобіля.
Основи технічного обслуговування легкового автомобіля.
Основи безпечного управління автомобілем.
Основи безпеки дорожнього руху.
Надання першої медичної допомоги.

Практична частина з водіння транспортного засобу включає в себе:

Первинні заняття та маневрування на закритому майданчику Водіння ТЗ по дорозі з малою інтенсивністю руху. Водіння ТЗ по дорозі з великою інтенсивністю руху. Водіння ТЗ по дорозі в складних умовах: водіння ТЗ на важких поворотах, підйомах, спусках; водіння ТЗ по бездоріжжю, на сніжних дорогах.Удосконалення техніки водіння і техніки паркування. Водіння на автодромі та маршрутах на яких складаються іспити ТСЦ

Умови навчання

Дізнайся умови навчання в автошколі “Унісерв”

Уроки водіння проводяться на спеціально обладнаних автомобілях, з додатковими педалями. Це дозволяє інструкторові під час навчальної їзди гарантувати вашу безпеку.

Якщо за цей період часу, Ви недостатньо засвоїли водіння, Ви можете замовити додаткові заняття з водіння, які оплачуватимуться Вами окремо від сплати за стандартний курс.

Після повного курсу навчання та здачі іспитів в автошколі, Ваші документи готуються і передаються в ТСЦ, де Вам і належить скласти іспити на право водіння автомобілем. Іспит в ТСЦ складається з двох частин: теоретичного іспиту та практичного іспиту.
Теоретичний іспит проводиться на комп’ютері, Вам необхідно відповісти на один квиток, який включає 20 питань. Іспит вважається зданим, якщо допущено не більше двох помилок.
Практичний іспит – це іспит з водіння автомобіля. До практичного іспиту допускаються тільки ті слухачі, які здали теоретичний іспит. Практичний іспит здається на певному маршруті, де є різні варіанти дорожніх елементів, знаків, дорожня розмітка.
Після навчання
Теоретичний іспит
Практичний іспит

Акредитація МВС

Ми здійснюємо легітимну підготовку водіїв транспортних засобів. У нашій державі лише акредитовані заклади можуть проводити навчання кандидатів у водії.

Автопарк

Учбових транспортних засобів вистачить на забезпечення будь-яких смаків і будь-яких потреб. Все на Ваш вибір!

 GEELY і Chery JAGGI притаманно обирати тим, хто хоче освоїти керування автомобілем з механічною коробкою передач, покладаючи всю відповідальність на себе і підтверджуючи свою силу.

MAZDA 3 зазвичай обирають ті панянки, у яких обмаль часу на освоєння більш комплексного керування механікою. Та й часу в їхньому діловому житті не знайдеться на виділення уваги на механічну коробку передач. Їх постійно відволікатимуть телефонні дзвінки та ще й правила дорожнього руху.

Відомі випускники

МАРЧУК-768x543

Іван Марчук

г-768x514

Віталій Козловський

АТО-724x1024

Олександр Бабич

Запишіться на курси

Або ж отримайте Безкоштовну консультацію